forum.acasatv.ro

Forum ACASA TV

Treci peste conţinut

POVESTIRI DE NOAPTE

Aici ai posibilitatea sa vorbesti despre emisiunile si vedetele postului ACASA.

Moderator: Moderatori

POVESTIRI DE NOAPTE

Mesajde ACASATV pe 02 Mar 2007, 17:01

Aici puteti discuta despre emisiunea "Povestiri de noapte".
Imagine
ACASATV
Site Admin

Mesajde Legally_blonde pe 02 Mar 2007, 21:34

O sa fie o emisiune misto ! :) Presimt eu asta !
Desi nu ma vezi, sunt tot aici. Mereu voi fi!
Legally_blonde

Locaţie: .nowhere.

Mesajde yvette-piper pe 02 Mar 2007, 22:59

Cu siguranta va fi una misto ! :wink: Si eu presimt !
yvette-piper

Locaţie: Satu Mare

Mesajde bebelusa pe 03 Mar 2007, 14:50

Evident ca va fi o emisiune reusita...Cabral e super tare :!:
bebelusa

Locaţie: Bucuresti

Re: POVESTIRI DE NOAPTE

Mesajde mariah carey pe 03 Mar 2007, 16:16

ACASATV scrie:Aici puteti discuta despre emisiunea "Povestiri de noapte".

Abia astept !!!
mariah carey

Locaţie: Brasov

Mesajde PUPITZUK_D5 pe 05 Mar 2007, 22:55

Asta-i emisiune....sa vada cum se balaceste Simona Sensual si cum se bronzeaza ffffffffffffffffff necunoscutii Tonic??? :shock:
Imagine
Imagine
PUPITZUK_D5

Locaţie: sv

Mesajde angy_RBD pe 06 Mar 2007, 00:50

Oau mi-a placut la nebunie emisiunea! si cu toata fericirea din inima declar sa ma fereasca Dumnezeu sa mai fiu nevoita sa o mai vad!Atat de educativ a fost sa vad o prostituata de lux si un maimutoi care mai degraba ramanea la bancuri, astfel daca zicea o prostie zicea lumea ca-i gluma; acuma se prind si astia care se uita la voi din greseala, pliktiseala, sau incultura ca e un analfabet!
Abia astept Acasa magazin o sa am un teanc de pagini despre marea premiera a emisiunii "Prostioare in noapte"!O sa ne ziceti ce mare raiting a avut emisiunea! Bineinteles cu omisiunea faptului ca toti cei care au stat ca prostii cu tv pe acasa tv erau fani RBD care asteptau marea premieta a videoclipuli Tu AMOR! Si drept multumire ca ne folositi drept pres sub care sa aruncati gunoiul care sunteti, nu ati fost capabili sa dati videoclipul intreg! BRAVOOOOOO MAREA PREMIERA a fost un esec din cauza ca voi sunteti asa de jalnici!! In atatia ani ori nu ati capatat experienta in telviziune, ori sunteti pe atat de corupti si perfizi pe cat deja credem! Dak nu sunteti capabili sa prezentati un produs care v-a umplut buzunarele mai mult decat orice alta prostioara difuzata de voi atunci ziceti mai ca sunteti prosti, ca nu faceti fata si lasati stafeta unui post profesionist!
Si acuma despre marea maimuta si comentariile lui deplasate! nu ne mai faceti sa vomitam pe televizoare de articolele care le dati! Inainte sa incepeti ca babele barfitoare sa cotcodaciti intrati pe oricare for ( nu al vostru, ca acolo e splare pe creiere ) sa vedeti ce inseamna RBD pt fanii romani, in ce fel ii sprijinim!
Puteti lua chiar notite da ar fi degeaba ca ar fi nevoie de inteligenta peste limita inferioara! pa si pe niciodata
angy_RBD

Mesajde GuGuLuTzA`` pe 06 Mar 2007, 00:54

Mamaaa chiar ati dat de 2 ori videoclipul cu RBD!!! CEL MAI NOU SI EXCLUSIV! Va bateti joc de fani, care ei v`au adus toate astea pt k nuj dak dadeati telenovela dak nu va rugam NOI!
Fiti seriosi, le faceti atata reclama si va bateti joc. Parca dati din buzunar la cati bani faceti pe urma lor, va bateti joc si de ei si de fani.
Si faza cu Christian, imediati ati facut rost de ea, de alte lucruri mai interesante mai putin afectante pt fani nu faceti rost imediat, cum ar fi videoclipul CELESTIAL care este CEL MAI NOU!
Intotdeauna lucrurile rele se vand mai rpd k cele bune....
Deci ma dezamagiti din c ein ce mai rau, nu stiu cum pot exista oameni un halul asta....
ImagineImagine

U KnOW U LoVe ME, xoxo.
GuGuLuTzA``

Locaţie: A quien le importa? ;)

Mesajde bebelusa pe 06 Mar 2007, 14:39

Am vazut emisiunea, nu e ce ma asteptam sa fie....sa fim seriosi, Simona Senzuala? ce era senzual la ea? ca mie mi-a facut scarba ! nush cum de reporterul ala nu a fugit mai repede de langa ea...singurul lucru care mi-a placut din emisiune a fost declaratia lui papi si a ioanei ca vor avea un bebe, felicitari lor! ...a...si pisicile...atat..in rest...sorry ca spun asta...a fost naspa!
bebelusa

Mesajde Alexandra2005 pe 06 Mar 2007, 15:39

Am tot auzit de Simona Senzual asta :lol: :lol: Cine imi spune si mie cine e si cu ce se ocupa? :? Dupa nume pare a fi manelista.... :roll: Aaaa,apropo,n'am vazut emisiunea :lol: si asa cum ma sateptam n'am pierdut nimic :D
Imagine
Imagine
Alexandra2005

Locaţie: Dracula's land

Mesajde zbenguita pe 06 Mar 2007, 19:00

ma asteptam sa vad ceva mai bun si mai ales interesant...da de unde?......mda,poate ca vreti sa promovati tinere/tineri,dar promovati-i pe aceia care au ceva interesant de spus...nu acea Simona Senzual(hai k am nimerit numele k nu e prima data cand o vad la Povestiri),care in afara de niste sani n-are ce arata(de parca pe mine ma incalzesc sanii ei).....
Solcanu facea semne sa i se ia pisica neagra,reporterul care era in transmisiune directa parca era hipnotizat,se anunta materiale care nu se mai dau pt k nu mai este timp si mai ales,lucrul care m-a enervat,a fost faptul ca ati dat doar o bucatik din videoclip.....eu chiar voiam sa-l vad tot(mai mult pt asta ramasesem treaza);
ce mi-a placut cat de cat a fost momentul cand in platou au venit Papi si Ioana si au spus ca vor avea un copil(imi dadusem seama din promo ca asta vor spune).....Papi parea atat de emotionat
ImagineImagine
zbenguita

Locaţie: acum Bucuresti;)

Mesajde wench pe 07 Mar 2007, 04:49

Asta e emisiune? Nu cred :lol: :lol: :lol: Sper k eram eu somnoroasa cand am prins putin din ea k altfel nu vad cum un om normal rezista la asa ceva :lol: :lol: :lol: :lol:

De faza cu videoclipul RBD nu mai zic nimik... dak promiteti ceva ar fi bine sa va si tineti de promisiune :wink: Nu de alta dar fanii sau simpatizantii RBD au fost nevoiti sa urmareasca ''emisiunea'' pt un amarat de videoclip pe care il pot vedea pe net sau il pot cere pe MTV... nu de alta dar macar ei il dau intreg :wink:
Imagine
wench

Locaţie: Micul Paris

Mesajde bebelusa pe 07 Mar 2007, 13:18

mda..se pare ca a doua emisiune a fost la fel de proasta ca si prima...doamne...probabil vor sa atraga publicul masculin...ca cel feminin...no chance...sa ma scuzati..dar nici oana "cunoscut fotomodel" nu e departe de simona "senzuala" :lol:
bebelusa

naspa frate!

Mesajde ramona1_b pe 07 Mar 2007, 14:59

sincer,emisiunea asta e de doi lei...de fapt nici de atat... mie cabral mi se pare simpatic,dar nu in aceasta postura, iar celalalt prezentator caruia nu m-am chinuit sa-i retin numele ...vreau sa ii transmit k este penibil, pupa unde nu trebuie asa zisele "vedete" de pe la noi.....glumele lui sunt nesarate......toate ca toate...dar subiectele sunt de-a dreptul penibile...cum face una baie, cum merge una cu unu la solar, cum merge alta la salonul de infrumusetare.....niste individe care cauta afirmarea aratandu-si ca de obicei sanii.....a si sa nu uitam de individa care facea mancare imbracata cica sexy....deci de-a dreptul penibil!!!!
cred sincer k ar trebui sa luati o pauza si sa incercati sa veniti cu subiect mai interesante, pentru oameni un pic mai destepti...k or fi romanii prosti si se uita la toate ce sunt pe post...dar totusi....emisiunea asta intrece in penibil tot ce am vazut pana acum.......salutari si numai bine pentru restul!
ramona1_b

Locaţie: oradea

Mesajde mariah carey pe 07 Mar 2007, 15:22

Mie-mi place. Oricum e interzis celor sub 15 ani. Si nu trebuie sa le placa tuturor.
Unde au disparut pisicile adevarate ???????????????? Mi-e dor de ele. Aseara nu le-am vazut in studio.
mariah carey

Locaţie: Brasov

Următorul

Înapoi la EMISIUNI ACASA