forum.acasatv.ro

Forum ACASA TV

Treci peste conţinut

CORAZON SALVAJE (1993) cu Eduardo Palomo si Edith Gonzalez

Moderatori: webmaster_gabrielaspanic, Moderatori

Re: CORAZON SALVAJE (1993)

Mesajde bobo_alex pe 29 Sep 2012, 10:33

Imagine
bobo_alex

Mesajde bobo_alex pe 29 Sep 2012, 10:34

Imagine
bobo_alex

Mesajde bobo_alex pe 29 Sep 2012, 10:43

Am sa pun acum foto cu primul dvd Inima Salbatica aparut in Romania cu mai multi ani in urma :

Imagine
bobo_alex

Mesajde bobo_alex pe 29 Sep 2012, 10:44

Imagine
bobo_alex

Mesajde bobo_alex pe 29 Sep 2012, 10:45

Imagine
bobo_alex

Mesajde pgillda pe 29 Sep 2012, 14:01

bobo_alex scrie:Gata ! Azi dimineata mi-am cumparat dvd-ul Inima Salbatica impreuna cu revista TV SATELIT.
L-am si probat deja , si merge foarte bine - imaginea este de o calitate foarte buna, la fel si sunetul .
Imagine

Am sa pun in continuare cateva foto facute cu celularul din noul nr. al revistei TV Satelit :

Imagine

Super!! Si eu l-am luat; inca nu am vazut DVD-ul, chiar sunt curioasa, pentru ca, presupun eu, ca este tot rezumatul pe care AcasaTV l-a mai lansat cu ceva ani in urma. Din simplul fapt ca 80 episoade e imposibil sa le pui integral in 3 DVDuri ;)

Oricum, este de laudat initiativa celor de la TV Satelit, ma bucur ca mai sunt oameni pe lumea asta care apreciaza valoare si o mai si promoveaza.

Iti doresc vizionare placuta si te astept/ asteptam cu pareri ;)
http://www.corazon-salvaje.ro/forum
in fapt, iubim pe cel ce ne primeste dragostea, chiar daca suntem indragostiti de altcineva
ImagineImagineImagine
pgillda

Locaţie: Bucuresti

Mesajde bobo_alex pe 30 Sep 2012, 18:35

pgillda scrie:
Super!! Si eu l-am luat; inca nu am vazut DVD-ul, chiar sunt curioasa, pentru ca, presupun eu, ca este tot rezumatul pe care AcasaTV l-a mai lansat cu ceva ani in urma. Din simplul fapt ca 80 episoade e imposibil sa le pui integral in 3 DVDuri ;)

Oricum, este de laudat initiativa celor de la TV Satelit, ma bucur ca mai sunt oameni pe lumea asta care apreciaza valoare si o mai si promoveaza.

Da, este vorba de acelasi rezumat pe care postul Acasa l-a mai lansat cu ceva ani in urma, pentru ca este lansat tot de Pro Video.

Chiar e laudabila initiativa acestei reviste ca a pus la dispozitia oamenilor acest dvd - intotdeauna am avut o parere buna fata de Tv Satelit si chiar nu m-am inselat.

Rezumatul pus pe dvd este unul foarte bine structurat , e facut exact ca un film artistic - se intelege foarte bine actiunea ... :wink:
bobo_alex

Mesajde pgillda pe 01 Oct 2012, 11:02

bobo_alex scrie:
pgillda scrie:

Da, este vorba de acelasi rezumat pe care postul Acasa l-a mai lansat cu ceva ani in urma, pentru ca este lansat tot de Pro Video.

Chiar e laudabila initiativa acestei reviste ca a pus la dispozitia oamenilor acest dvd - intotdeauna am avut o parere buna fata de Tv Satelit si chiar nu m-am inselat.

Rezumatul pus pe dvd este unul foarte bine structurat , e facut exact ca un film artistic - se intelege foarte bine actiunea ... :wink:

Ai perfecta dreptate :)
Cat despre TV Satelit, si mie imi place, la fel si TV Mania, chiar au articole bune si, sincera sa fiu, dupa scoaterea de pe piata a revistei AcasaTV, cele doua chiar reusesc sa o suplineasca fara probleme ;)

Deci, sa ne bucuram de Corazon Salvaje 1993 ;)
in fapt, iubim pe cel ce ne primeste dragostea, chiar daca suntem indragostiti de altcineva
ImagineImagineImagine
pgillda

Mesajde bobo_alex pe 13 Oct 2012, 13:36

A aparut noul numar Tv Satelit cu al doilea dvd din seria Inima Salbatica :

Imagine
bobo_alex

Mesajde bobo_alex pe 13 Oct 2012, 13:37

Imagine
bobo_alex

Mesajde pgillda pe 15 Oct 2012, 13:28

bobo_alex scrie:A aparut noul numar Tv Satelit cu al doilea dvd din seria Inima Salbatica :

Imagine

Multumim pentru post ;)
L-am cumparat si eu sambata. Ce nu-mi place este ca la chioscuri nu vand automat revista cu DVD-ul; daca nu-l ceri, nu ti-l dau .... Si mi s-a spus, ca asa au venit, ca nu a fost infoliata revista cu DVDul ...

Asadar, cei ce doresc DVDul, aveti grija sa-l solicitati!
ImagineImagineImagine
pgillda

Mesajde bobo_alex pe 16 Oct 2012, 12:41

pgillda scrie:
bobo_alex scrie:A aparut noul numar Tv Satelit cu al doilea dvd din seria Inima Salbatica :

Imagine

Multumim pentru post ;)
L-am cumparat si eu sambata. Ce nu-mi place este ca la chioscuri nu vand automat revista cu DVD-ul; daca nu-l ceri, nu ti-l dau .... Si mi s-a spus, ca asa au venit, ca nu a fost infoliata revista cu DVDul ...

Cu placere .
Da, si am observat ca dvd-ul nici nu este expus cum trebuie ca sa fie in vazul tuturor . O femeie de la chiosc mi-a spus ca din pacate aceste dvd-uri nu se vand prea bine, oare oamenii chiar nu sunt deloc interesati ? Cunosc si eu pe cineva care era fan infocat Inima salbatica , si acum cand au aparut dvd-urile nici macar nu si le-a cumparat , asteapta sa le primeasca pe degeaba .... - daca esti fan adevarat trebuie sa faci si tu macar un mic sacrificiu ca 10 lei la doua saptamani nu e mult deloc, tinand cont ca omul da mult mai multi bani pe alte porcarii - tigari, jocuri de noroc , ...
bobo_alex

Mesajde pgillda pe 17 Oct 2012, 16:30

bobo_alex scrie:
pgillda scrie:

Imagine

Multumim pentru post ;)

Cu placere .
Da, si am observat ca dvd-ul nici nu este expus cum trebuie ca sa fie in vazul tuturor . O femeie de la chiosc mi-a spus ca din pacate aceste dvd-uri nu se vand prea bine, oare oamenii chiar nu sunt deloc interesati ? Cunosc si eu pe cineva care era fan infocat Inima salbatica , si acum cand au aparut dvd-urile nici macar nu si le-a cumparat , asteapta sa le primeasca pe degeaba .... - daca esti fan adevarat trebuie sa faci si tu macar un mic sacrificiu ca 10 lei la doua saptamani nu e mult deloc, tinand cont ca omul da mult mai multi bani pe alte porcarii - tigari, jocuri de noroc , ...

Din pacate, ai dreptate; multi sunt obisnuiti, in special cand e vb de filme, muzica, sa le descarce gratuit de pe net .... Asa am fost noi educati, de-a moaca si fara efort, din pacate ... Mie insa, chiar imi place sa am eu la mine, acasa, originalul. Pentru ca, sa-ti spun sincer, eu am luat DVD-ul si cand a aparut acum cativa ani; dar nu conteaza, l-am mai cumparat si acum. Altii, probabil, considera risipa de bani; insa 10 lei, chiar nu e o paguba.... :)
ImagineImagineImagine
pgillda

Mesajde bobo_alex pe 17 Oct 2012, 17:00

pgillda scrie:

Din pacate, ai dreptate; multi sunt obisnuiti, in special cand e vb de filme, muzica, sa le descarce gratuit de pe net .... Asa am fost noi educati, de-a moaca si fara efort, din pacate ... Mie insa, chiar imi place sa am eu la mine, acasa, originalul. Pentru ca, sa-ti spun sincer, eu am luat DVD-ul si cand a aparut acum cativa ani; dar nu conteaza, l-am mai cumparat si acum. Altii, probabil, considera risipa de bani; insa 10 lei, chiar nu e o paguba.... :)

La fel am procedat si eu : am cumparat dvd-ul original si acum cativa ani , dar si acum varianta aparuta cu Tv Satelit . Ar fi fost rusine din partea noastra, a fanilor de telenovele, sa nu fi cumparat si varianta aceasta oferita de Tv Satelit la un pret atat de mic . Tin sa spun ca pe primul dvd cumparat acum cativa ani am dat mult mai multi bani - am dat vreo 50 de lei .
bobo_alex

Mesajde pgillda pe 18 Oct 2012, 08:36

bobo_alex scrie:
pgillda scrie:

La fel am procedat si eu : am cumparat dvd-ul original si acum cativa ani , dar si acum varianta aparuta cu Tv Satelit . Ar fi fost rusine din partea noastra, a fanilor de telenovele, sa nu fi cumparat si varianta aceasta oferita de Tv Satelit la un pret atat de mic . Tin sa spun ca pe primul dvd cumparat acum cativa ani am dat mult mai multi bani - am dat vreo 50 de lei .

Corect, asa e. eu sunt de principiul cand imi place ceva, imi place sal si am; nu doar sa vb in stanga si-n dreapta si cand e vb de fapte, sa ma dau la fund ;)
Iar de pierdut, nu am pierdut nimic; doar am avut de castigat ;)
Peste ani, va fi o amintire frumoasa :)
ImagineImagineImagine
pgillda

AnteriorUrmătorul

Înapoi la TELENOVELE STRAINE